MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy Porady

Amazon Music Unlimited vs. Google Play Music.

Stramingowanie cieszy się dużą popularnością. Trudno się zresztą temu dziwić, wszak daje dostęp do niezliczonej ilości muzyki, ale nie tylko znanych artystów, ale również niszowych czy nowych na rynku. Co także ważne taka usługa jest w pełni legalna. Wykupując abonament dodatkowo można pobierać muzykę czy tworzyć playlisty. Jakie aplikacje najlepiej wybrać? Tutaj odpowiedź nie jest taka prosta, wszak różnice tkwią w szczegółach, a zasadniczo w szczególikach.

Co warto wiedzieć o Amazon Music Unlimited?

W przypadku tej aplikacji użytkownik ma dostęp do ponad 40 milionowej bazy muzyczne, a więc naprawdę sporo. Na samym początku można otrzymać 30 dniowy zestaw testowy, który jest całkowicie za darni. Warto wiedzieć, że AMU oferuje jeszcze Echo Plan czyli urządzenie Echo, na którym można odtwarzać muzykę, bez jakichkolwiek przeszkód. Jeżeli wydaje wam się, że taka opcja będzie droga, to nic bardziej mylnego, można ją wykupić na ponad 8 zł miesięcznie. Oczywiście można także skorzystać ze standardowego abonamentu, który wynosi 17 zł dla jednej osoby.

Google Play Music to także ciekawy wybór

Również ciekawym wyborem jest Google Play Music. Dedykowany jest on szczególnie dla osób, które preferują słuchanie muzyki na telefonie. Na samym początku można skorzystać z promocji na 2 miesiące bez opłat. Z kolei standardowy abonament kosztuje 19, 99 zł, a wersja dla całej rodziny jedynie 29, 99 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.