MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy

Audiomack – słuchaj muzyki również w trybie offline.

Włączając aplikację z muzyką chcesz mieć dostęp do swojej biblioteki nie tylko wtedy, kiedy masz dostęp do internetu. Są jednak aplikacje, które Ci to umożliwiają, a jedną z nich jest Audiomack. Nie musisz już płacić za transfer komórkowy wtedy, kiedy nie masz nielimitowanego dostępu ani również włączonego Wi-Fi. Zatem gdziekolwiek jesteś możesz słuchać ściągniętych wcześniej za darmo utworów.

Audiomack – streaming muzyki

Jeśli jesteś fanem muzyki typu Korean Pop, Hip-Hop, latino czy R&B jest to aplikacja stworzona dla Ciebie. Znajdziesz pojedyncze utwory, całe albumy, mixy i wiele innych. Znajduje się tu również duży wybór muzyki reggae oraz elektronicznej. Oczywiście znajduje się tu sporo utworów z tzw. mainstreamu, jednak także sporo takich, których próżno szukać w stacjach radiowych. Zatem znajdą tu coś dla siebie zarówno koneserzy, jak i miłośnicy tego, co aktualnie jest na topie.

Audiomack – twórz playlisty i słuchaj offline

Największą zaletą Audiomack jest przejrzysty interface. Ponadto można tworzyć własne playlisty i słuchać ich również offline w aplikacji. Wiele popularnych aplikacji do streamingu muzyki taką usługę oferuje jedynie w wersji premium. Tutaj taka wersja również jest dostępna. Dzięki wyborowi płatnej subskrypcji można cieszyć się dźwiękiem muzyki i kolejnych losowo wybranych utworów bez przerywania reklamami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.