MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy

ClassicManager – darmowa aplikacja do słuchania muzyki klasycznej.

Jak wiadomo są utwory, których nie obejmują już prawa autorskie i mogą być rozpowszechniane na szeroką skalę. Ten fakt wykorzystują darmowe aplikacje dzięki którym można wysłuchać „muzyki duszy”, czyli muzyki klasycznej. Do takich dobrodziejstw należy ClassciManager – Free Classical Music. Obecnie ma ona ponad pół miliona pobrań.

ClassicalManager – jeśli szukasz muzyki kojącej nerwy

Niewątpliwie muzyka klasyczna potrafi koić skołatane nerwy i to zostało udowodnione naukowo. Ponadto słuchanie klasycznej muzyki rozwija tę część mózgu, która odpowiedzialna jest za kreatywne myślenie. Nie trzeba chyba lepszej rekomendacji. ClassicalManager dostępny jest całkowicie za darmo. Do dyspozycji nie masz tutaj wprawdzie formatu bezstratnego, jednak na samym początku przygody z muzyką klasyczną może wystarczyć Ci format 320K.

ClassicalManager – wybieraj z biblioteki na podstawie listy kompozytorów czy też własnego nastroju

Nastrój co pewien czas się zmienia i może go potęgować lub łagodzić odpowiednia muzyka. Dlatego również muzykę klasyczną możesz dopasować do tego jak w danym momencie się czujesz i taką funkcję oferuje Ci ClassicalManager. Możesz również wybierać utwory na konkretne instrumenty, np. skrzypce czy fortepian. Dostępne jest rzecz jasna wyszukiwanie na podstawie listy kompozytorów. Wśród wielu możliwości każdy znajdzie coś dla siebie i to w dodatku bez opłat. Możesz korzystać również z serwisu classicalmanager. com na swoim komputerze. Wybierz streaming muzyki taki jak lubisz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.