MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy

Country Music – dla miłośników muzyki country.

Aplikacje mogą być dedykowane miłośnikom określonego gatunku muzyki i skupiać się na ściśle określonym streamingu muzyki. W Stanach Zjednoczonych niezwykle popularne jest country. Jednak również wielu europejczyków, w tym Polaków preferuje gatunek wywodzący się od muzyki kowbojskiej i traperskiej. Nic więc dziwnego, że aplikacja Country Music cieszy się dużą popularnością i ma ponad milion pobrań.

Country Music – czytelny interface i ciekawe funkcje

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na czytelny interface w przypadku Country Music. Ciemniejsze tło bardzo dobrze odbija się od jasnego druku. Poza nazwą utworu i wykonawcy można również podejrzeć tekst piosenki. Największą zaletą jest oczywiście wysokiej jakości dźwięk. Ponadto do dyspozycji jest bardzo duża biblioteka utworów. Można tworzyć własną playlistę i słuchać jej przy okazji kolejnego otwarcia aplikacji.

Country Music – słuchaj popularnych i niszowych artystów

W przypadku aplikacji dla koneserów, jaką niewątpliwie jest country Music do dyspozycji masz nie tylko utwory najbardziej popularne, ale również te, które nie są grane w rozgłośniach radiowych. Możesz wybrać muzykę na podstawie doboru artysty. Dostępne są zarówno klasyczne utwory country, artystów takich jak np. Dolly Parton czy Johnny Cash, jak również artystów country młodego pokolenia, np. Taylor Swift. Country Music to streaming muzyki najwyższej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.