MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy Porady

Darmowe serwisy streamingowe.

Nie od dziś wiadomo, że słuchanie muzyki jest dużą przyjemnością, a jednocześnie pozwala na większą koncentrację. Nic więc dziwnego, że nawet podczas pracy lubimy słuchać muzyki, dlatego też streamingowanie jest tak popularne. Ale czy można znaleźć darmowe serwisy streamingowe, które oczywiście są w pełni legalne? Odpowiedź jest jednoznaczna- jasne, że tak!

Darmowy streaming – Jango

Jango jest serwisem streamingowym, który oferuje w pełni bezpłatną muzykę, a wybór jest przy tym ogromny. Żaden użytkownik nie musi płacić abonamentu, nie ma też żadnej wersji premium. Jango utrzymuje się z reklam, zatem jak można się domyślić ich wysłuchiwanie jest obowiązkowe, ale nie trzeba się obawiać, że owych reklam jest sporo. Nic bardziej mylnego. Jango jak na w pełni darmową aplikację streamingową nie jest przepełniony reklamami i jest ich stosunkowo niewiele, biorąc pod uwagę fakt, że serwis z owych reklam właśnie się utrzymuje.

8tracks – tanio i ciekawie

Kolejnym ciekawym wyborem niewątpliwie jest 8tracks. W tym przypadku można odsłuchiwać playlisty tworzone przez innych użytkowników, które mają co najmniej osiem piosenek. Tutaj trzeba pamiętać, że aby przejść do kolejnej muzycznej listy trzeba wysłuchać w całości poprzednią. Ten streaming muzyki nie jest już bezpłatny, jednak jego cena jest naprawdę niewielka i wynosi około 5 dolarów, to naprawdę mało, jak na tak szeroki wybór różnych utworów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.