MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy

Deezer Music – czy warto wybrać tę aplikację do streamingu muzyki?

Czasy, kiedy by posłuchać utworów trzeba było ściągnąć je na dysk w formacie mp3 czy mp4 już bezpowrotnie minęły. Obecnie możesz oszczędzać swój dysk korzystając ze streamingu muzyki online. Doskonałą ofertę ma Deezer Music. To aplikacja, która udostępnia kilkadziesiąt milionów utworów i co dzień przybywają nowe, zatem nigdy nie zabraknie Ci ulubionej muzyki.

Deezer Music – ceniona za intuicyjny interface

Wśród najczęściej wymienianych zalet Deezer Music jest intuicyjny interface, zatem wszystkie funkcje są łatwo dostępne i z aplikacji można bez przeszkód korzystać już od momentu jej zainstalowania w smartfonie czy tablecie. Do dyspozycji masz przestrzeń flow, gdzie możesz znaleźć muzykę podobną do ulubionych, najczęściej słuchanych przez Ciebie utworów. Warto przejrzeć również Mixy inspirowane ostatnio słuchanymi utworami. Na poszczególnych kanałach znajdziesz wszystkie gatunki muzyczne, dlatego na pewno znajdziesz coś, dla siebie. Tworzenie playlist nie jest w żaden sposób ograniczone. Co ciekawe dzięki aplikacji poznasz również teksty ulubionych piosenek.

Czy warto wybrać wersję premium?

Poza darmową wersją możesz również wypróbować płatną, gdzie streaming muzyki dostępny jest 30 dni za darmo. Tutaj nie ma reklam, możesz również pomijać utwory. Gwarantowana jest także najwyższa jakość dźwięku oraz dostęp do muzyki w trybie offline. Zatem wybór należy do Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.