MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Radio

Free 80s Radio – wybór streamingu muzyki online.

Decydując się na streaming online można skorzystać również z wielu stacji radiowych. Częstym problemem w tradycyjnym radiu jest jakość sygnału. W przypadku radia online nie ma takiego problemu, jeśli transfer danych jest odpowiednio szybki. Zatem wybierając radiową aplikację trzeba zwrócić uwagę na wymagania odnośnie oprogramowania. Dla fanów brzmienia z lat 80-tych doskonałym wyborem może być Free 80s Radio.

Free 80s Radio – wiele radiostacji do wyboru

W przypadku jednej aplikacji masz wiele kanałów do wyboru. Zatem możesz słuchać muzyki z lat 80-tych pogrupowanej tematycznie czy np. określonej kapeli. Niektóre ze stacji radiowych dostępnych w ramach aplikacji są prowadzone przez DJ-ów. W związku z tym na niektórych stacjach mamy do czynienia z przerwami w transmisji. Można jednak wysłuchać wielu ciekawych, czy czasem zapomnianych utworów, nie tylko przebojów z pierwszych miejsc na listach, które święciły triumfy w latach 80–tych.

Free 80s Radio – słuchaj gdziekolwiek jesteś

Jeśli tylko masz dostęp do Internetu, możesz słuchać Free 80s Radio gdziekolwiek jesteś. Streaming muzyki jest stale dostępny przy zasięgu sieci Wi-Fi albo standardowym połączeniu internetowym. Co ważne aplikacja jest stale aktualizowana. Zatem dodawane są nowe stacje radiowe. Nie można narzekać na nudę. To sentymentalna podróż dla osób, które lubią muzykę lat 80-tych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.