MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Radio

Free Oldies Radio – dla miłośników muzyki retro.

Nie każdy preferuje najnowsze hity i wiele osób ma sentyment do muzyki sprzed lat. Dla nich powstają radia retro. Jednak tradycyjny sygnał radiowy nie zawsze jest dostępny, dlatego lepiej zdecydować się na cyfrowy odbiór poprzez streaming muzyki. Ciekawą propozycją jest Free Oldies Radio.

Free Oldies Radio – wiele radiostacji do wyboru

W przypadku Free Oldies Radio do wyboru masz wiele radiostacji, które grają muzykę od lat 50-tych do 90-tych, zatem każde pokolenie może znaleźć coś dla siebie. Są radiostacje, które grają utwory jednego artysty, np. The Beatles Channel albo The EP Express – Elvis Presley. Dodatkowo do dyspozycji jest wiele radiostacji prowadzonych przez prawdziwych DJ-ów. W tym przypadku muzyka nie jest dostępna całą dobę, a jedynie w godzinach nadawania przez DJ. Jednak mnogość propozycji sprawia, że zawsze można znaleźć interesującą muzykę, o każdej porze i w każdym miejscu, gdzie mamy dostęp do internetu bezpośredni lub poprzez Wi-Fi. Od zmiany w szybkości internetu mogą zależeć przerwy w nadawaniu lub przeskakiwanie utworów, jednak nie jest to bardzo częste.

Za co użytkownicy cenią Free Oldies Radio?

Przede wszystkim osoby szukające starszego brzmienia cenią Free Oldies Radio za dostęp do wielu unikalnych starszych nagrań. Cenią również prosty w obsłudze interface. Trzeba zaznaczyć, że nie można w tym przypadku tworzyć playlist i słuchać offline, jednak w zamian otrzymujemy aplikację, która jest całkowicie darmowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.