MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy

Gaana Music – piosenki online na czasie.

Wybierając aplikację do odtwarzania muzyki nie trzeba podążać za tym, co aktualnie jest na czasie. Jeśli jest się miłośnikiem azjatyckich brzmień, a nawet Bollywood, można wybrać Gaana Music. Ta aplikacja pozwala słuchać muzyki w języku hindi. To gratka dla osób uczących się tego języka, a także wielbicieli indyjskiej kultury. Możesz słuchać utworów pochodzących z bollywoodzkich filmów, jednak to nie wszystko, co oferuje ta aplikacja.

Gaana – również muzyka anglojęzyczna

Poza językiem hindi, pendżabskim, tamilskim czy telugu możesz w aplikacji posłuchać także utworów popularnych artystów anglojęzycznych. Znajdziesz tu między innymi utwory Ariany Grande, Camili Cabello czy Maroon 5. Masz do dyspozycji ponad 33 stacje radiowe.

Gaana Plus – czy warto wybrać wersję premium?

Poza wersją podstawową, gdzie dostępne jest audio w wersji HD można zdecydować się także na Gaana Plus. W tym przypadku muzyki można słuchać również offline, a dodatkowo bez towarzyszących reklam. Aplikacja umożliwia również oglądanie teledysków. Ta wersja może działać na 5 urządzeniach. Warto zwrócić uwagę również na bardzo ciekawy interface. Użytkownicy doceniają ją za świetną jakość. Szukając czegoś nowego i oryginalnego warto zdecydować się na Gaana, tym bardziej, że poza muzyką hinduską można usłyszeć współczesne, europejskie i elektroniczne brzmienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.