MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy

Go Music – odkryj nowości w ulubionym gatunku muzyki.

Wybierając aplikację oferującą streaming muzyki warto zwrócić uwagę na Go Music. To niezwykle popularna aplikacją, którą na swoje smartfony pobrało jużź ponad 50 mln użytkowników z całego świata. Może pochwalić się bogatą biblioteką utworów, a także playlistami tworzonymi według preferencji.

Go Music – korzystaj bezpłatnie bądź wykup subskrypcję

Aplikacja Go Music dostępna jest zarówno w wersji darmowej jak i premium. W pierwszym przypadku możesz zarówno odtwarzać utwory, jak i zapisywać je w swojej bibliotece. Natomiast, by móc korzystać z aplikacji bez reklam, a także odtwarzać utwory offline, bez dostępu do Internetu, musisz wykupić subskrypcję. Niemniej jednak nie ma tutaj okresu próbnego i z darmowej wersji z reklamami możesz korzystać przez dowolny okres.

Go Music – odkryj nowe gatunki i artystów

Decydując się na aplikację Go Music możesz wybierać spośród wielu playlist, gdzie piosenki podzielone są na kategorie. Możesz znaleźć kategorię uzależnioną od Twojego nastroju, kategorię list przebojów, artystów, czy gatunków muzycznych. Co bardzo istotne aplikacja wykorzystuje nie tylko format AAC, czy MP3, a;e również bezstratny, taki jak FLAC. Możesz zatem liczyć na najlepszą jakość dźwięku. Aplikacja bardzo dobrze współpracuje ze smartfonami nowej generacji z Androidem 8. 0. Warto sprawdzić jej działanie i intuicyjny interface.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.