MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy

Music Rock – dla fanów ostrego brzmienia.

Jeśli jesteś fanem ostrego brzmienia, to doskonałym wyborem będzie dla Ciebie aplikacja, która oferuje straming online większości popularnych i tych nieco bardziej undergroundowych rockowych utworów. Music Rock to przede wszystkim aplikacja darmowa, zatem nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty.

Music Rock – streaming muzyki i intuicyjna obsługa

Najlepsze są aplikacje, które posiadają prosty i czytelny interface. Tak jest w przypadku Music Rock. Masz do dyspozycji zakładkę wyszukiwania, gdzie możesz wpisać interesujący Cię zespół, utwór, albo fragment piosenki, jeśli nie znasz tytułu. Po wybraniu artysty możesz nie tylko odtworzyć utwór, ale również przeczytać słowa piosenki w trakcie jej trwania. Do wyboru masz również zakładkę kategorii, gdzie zespoły są pogrupowane według podgatunków, np. folk rock czy indie rock albo alternative. Dodatkowo na podstawie tego, czego słuchasz w aplikacji tworzone są dla Ciebie rekomendowane listy z których możesz skorzystać.

Music Rock – twórz własne playlisty i ciesz się muzyką doskonałej jakości

Wybierając Music Rock możesz tworzyć własne playlisty na podstawie usłyszanych już utworów. Oczywiście aplikacja służy do streamingu online. Nie masz tu możliwości ściągania plików muzycznych. Zatem nie zaśmiecasz dysku i cieszysz się dobrą muzyką i szybkim działaniem Twojego smartfona. Aplikacja jest stale aktualizowana o nowe utwory i nowych artystów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.