MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy

Musicsence – Music Streaming – stwórz swoje autorskie radio.

Czy przełączając po stacjach radiowych z niezadowoleniem stwierdzasz, że często nie mają Ci do zaoferowania tego, co lubisz? Jeśli tak, to powinieneś zainteresować się aplikacją, która zapewnia streaming muzyki z wielu stacji radiowych i stworzenie Twojej unikalnej radiostacji z playlistą, którą możesz w dowolnym czasie uaktualniać. Czy można chcieć więcej?

Co powinieneś wiedzieć o aplikacji Musicsence?

Przede wszystkim aplikacja Musicsence pozwala Ci na tworzenie listy utworów od samego początku. Otrzymujesz rekomendację na podstawie lokalizacji, playlisty w telefonie czy Twoich preferencji. Na samym początku klikasz „like” lub „dislike” i na tej podstawie przedstawiane są Ci kolejne propozycje utworów, artystów czy albumów. Nie ma tutaj reklam. Możesz cieszyć się nieprzerwanym dostępem do muzyki. Tworząc playlistę korzystasz z niej również offline. Wystarczy, że poszczególne utwory dodasz do ulubionych. Aby korzystać z aplikacji musisz zalogować się poprzez konto na Facebooku.

Dlaczego aplikacja radiowa?

Przede wszystkim korzystając z aplikacji radiowej masz do dyspozycji bardzo wiele utworów nie tylko z różnych gatunków, ale różnych dekad. Zatem możesz posłuchać starszych klasyków, jak i piosenek z pierwszych miejsc list przebojów na całym świecie. Łatwość tworzenia spersonalizowanej playlisty jest największą zaletą tej aplikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.