MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy Radio

MusicTime – płać jedynie za czas korzystania z aplikacji.

Streaming muzyki bardzo często jest darmowy, jednak w takiej sytuacji serwisy, by zarobić aplikują najczęściej dużą ilość reklam. Są więc osoby, które by móc cieszyć się nieprzerwaną muzyką są w stanie zapłacić za subskrypcję. Jednak to nie jedyna możliwość, gdyż można wybrać aplikację MusicTime! W niej płacisz za czas poświęcony na słuchanie, co wydaje się bardzo uczciwą propozycją.

MusicTime! Co oferuje aplikacja?

Wybierając aplikację MusicTime! od razu masz dostęp do playlist i możliwość słuchania rekomendowanych utworów. Na samym początku w aplikacji możesz skorzystać z godziny słuchania za darmo, zatem zanim zapłacić wypróbujesz jej działanie. Playlisty podzielone są na gatunki i artystów, dlatego z łatwością możesz poruszać się po aplikacji. Przyjazny interface to nie jedyna zaleta, gdyż aplikacja wspierana jest poprzez wiele poprawek i stałych aktualizacji.

Dziel się muzyką ze znajomymi

Aplikacja MusicTime umożliwia Ci dzielenie się ulubioną muzyką ze znajomymi. Wystarczy skorzystać z polecenia share, aby podzielić się swoimi emocjami, czy też odkrytym właśnie artystą. Aplikacja ma już ponad 100 tys. pobrań i wspiera system Android od wersji 4. 1 do najnowszych. To z pewnością ciekawą alternatywa dla aplikacji z płatną subskrypcją, gdyż jeśli przez pewien czas nie korzystasz z aplikacji nie musisz płacić comiesięcznych opłat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.