MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy Porady

Popularne portale streamingowe (8tracks, Bandcamp, MyNoise).

Jeżeli masz dosyć słuchania ciągle tej samej muzyki, to czas najwyższy poznać portale streamingowe, które oferują ci naprawdę sporą dawkę nowości. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. Dzięki nim możesz poznać muzykę niemal z każdego rejonu świata, ale również masz możliwość wysłuchania piosenek artystów niszowych, bądź takich, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Zatem jakie portale stramingowe oferują ci takie możliwości?

8tracks i wszystko jasne

Na pewno na uwagę zasługuje streaming 8tracks, dzięki którym poznasz muzykę niszową i taką, która dopiero zdobywa popularność. Możesz wysłuchiwać playlist tworzonych przez innych użytkowników, bądź też samodzielnie tworzyć swoje listy ulubionych kawałków. Na pewno dużą zaletą tego portalu jest bardzo korzystna cena. Na samym początku możesz skorzystać z darmowego okresu próbnego, który trwa dwa tygodnie, z kolei miesięczny abonament także kosztuje niewiele i wynosi 5 dolarów.

Bandcamp – totalne nowości

Jeżeli popularna muzyka już ci się znudziła to czas najwyższy na coś w pełni nowego czyli Bandcapn. To portal, na którym posłuchać naprawdę świetnej muzyki od nowych artystów bądź też zespołów niszowych. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić. Na pewno nie usłyszysz tam znanych kawałków, gdyż portal dedykowany jest początkującym artystom.

Z kolei osobo lubiącym muzykę relaksacyjną i słuchanie odgłosów przyrody polecamy MyNoise.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.