MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy Porady Radio

Poznaj muzykę z różnych zakątków świata.

Niektórzy podczas pracy uwielbiają słuchać muzyki, wszak trudno się temu dziwić. Dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa znacząco poprawia koncentrację, a jednocześnie jest dużą przyjemnością. Ale jaką muzykę wybrać? Otóż warto wiedzieć, że zamiast tworzyć swoje playlisty można skorzystać z serwisów streamingowych, gdzie można znaleźć naprawdę świetną muzykę, a przy tym koszty są bardzo niskie.

My Noise – subtelnie i z klasą. Poznaj muzykę z różnych zakątków świata

Muzyka do pracy powinna być relaksująca i bardzo subtelna. Dlatego jeżeli takiej właśnie szukacie to koniecznie sprawdźcie serwis My Noise. Na owej stronie dostępne są subtelne utwory, które stanowią świetne tło do pracy. Muzyka jest bardzo delikatna. Mogą to być także odgłosy fal, szum morza, a nawet delikatne mruczenie kota. Wybór jest naprawdę ogromny, a przy tym macie pewność, że owe dźwięki znacząco poprawią waszą koncentrację, a także po pracy pozwolą się wam skoncentrować.

Radio Garden – gdy chcesz poznać nowe utwory

Nie od dziś wiadomo, że stacje radiowe ciągle powtarzają te same utwory. Jeżeli masz dosyć komercyjnych stacji radiowych, to koniecznie musisz poznać Radio Garden- gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. Do wyboru masz muzykę z każdego zakątku świata, począwszy od mało ambitnego koreańskiego popu, przez śpiewy ludowe z Azji Wschodniej. Nie musisz obawiać się, że ten portal szybko ci się znudzi, wszak wybór utworów jest naprawdę ogromny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.