MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Porady

Serwisy stramingowe cieszą się olbrzymią popularnością.

Serwisy stramingowe cieszą się olbrzymią popularnością. Zresztą nic w tym dziwnego, wszak za niewielkie pieniądze zyskuje się dostęp do naprawdę solidnych źródeł różnych utworów, nie tylko z muzyki popularnej, ale można także znaleźć aplikacje, z których można pobierać muzykę niszową czy też nowych artystów. Serwisów streamingowych jest wiele, jednak ciekawym wyborem będzie polski serwis, który zaczyna bić rekordy popularności.

Open FM – to świetny wybór

Na uwagę zasługuje na pewno Open FM, który cieszy się dużą popularności, co oczywiście w pełni zrozumiałe. Przede wszystkim dużą zaletą jest fakt, że Open Fm jest w pełni bezpłatny. Każdy słuchacz ma do wyboru różne playlisty, które różnią się gatunkami muzycznymi. Można wybrać playlistę „Imprez”, na której można znaleźć szybkie i bardzo energiczne utwory. Wśród wielu propozycji można znaleźć opcję dedykowaną miłośnikom muzyki disco polo, ale również Weekend Hits, Praca, Polskie Hity czy Hip-Hop.

Zatem możliwości jest naprawdę sporo. Jednak owy serwis nie umożliwia tworzenia własnych playlist, co przez wielu zwolenników jest uznawane za duży pozytyw, wszak wolą oni słuchać przygotowane playlisty różnych utworów. Można jednak oznaczać utwory jako ulubione, dzięki temu tworzone są specjalne playlisty z najbardziej popularnymi piosenkami. Dla wielu osób zaletą jest także fakt, że na Open FM można posłuchać dużej ilości polskich artystów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.