MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy

SoundCloud – aplikacja do odtwarzania muzyki, która zyskuje na popularności.

Szukasz dobrej darmowej aplikacji do odtwarzania muzyki? Chcesz skorzystać z bogatej biblioteki, która oferuje muzykę nie tylko z tzw. mainstreamu, ale również brzmienia dla koneserów z gatunku jazzu czy r&b, to SoundCloud jest stworzony dla Ciebie. Wszyscy jej użytkownicy są niezwykle zadowoleni z jej działania, a świadectwem tego jest ponad 100 mln pobrań.

SoundCloud – czym się charakteryzuje?

Streaming muzyki online powinien dawać gwarancję najwyższej jakości odtwarzania w każdych warunkach. Przede wszystkim SoundCloud możesz obserwować ulubionych artystów i być na bieżąco z muzyką jaką dodają do serwisu. Aplikacja prezentuje Ci także listę utworów i artystów, którzy aktualnie są najchętniej słuchani, dzięki temu możesz zaznajomić się z ich twórczością. W tej aplikacji można również udostępniać własne audio. To zatem szansa dla artystów na zaistnienie.

SoundCloud – co jeszcze możesz wybrać?

Poza muzyką w SoundCloud do dyspozycji masz również audiobooki, zatem w jednej aplikacji masz do dyspozycji więcej ciekawych funkcjonalności. W zakładce „Explore” znajdziesz najciekawsze i najnowsze propozycje. Możesz skorzystać również z tradycyjnego wyszukiwania w zakładce „search”. Jeśli nie masz problemu z korzystaniem z angielskojęzycznych aplikacji, to Soundcloud jest dla Ciebie. Z dostępnych języków można wybrać także hiszpański.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.