MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy

Streaming muzyki na przykładzie Google Play Music.

Słuchanie muzyki jest przyjemnością i jednocześnie może dodawać energii, ale również pozwala się zrelaksować. Oczywiście wszystko zależy od utworów, jakie wybierzemy. Ale obecnie bardzo modne nie jest już słuchanie muzyki na mp3 lecz jej streamingowanie. Ale jaki serwis wybrać?Tutaj możliwości jest naprawdę sporo. Dziś jednak przyjrzymy się Google Play Music.

Google Play Music – na komputerze i na telefonie

Są osoby, które uwielbiają słuchać muzykę na komputerze np. podczas pracy. Ale są i tacy, którzy słuchają jej zawsze i wszędzie, nawet jeżdżąc środkami komunikacji miejskiej. Dla jednych i drugich doskonałym wyborem będzie Google Play. Na urządzenie mobilne wystarczy tylko wgrać aplikację i gotowe. Serwis umożliwia importowanie muzyki, jednak tutaj występuje pełne małe ograniczenie, a mianowicie nie można importować więcej niż 50 tysięcy utworów. Oczywiście aplikacja nie jest darmowa, na szczęście na samym początku można skorzystać z darmowej wersji, nie mniej i tak konieczne jest podanie numeru karty kredytowej.

W obu przypadkach na uwagę na pewno zasługuje jakość dźwięku, która jest wręcz fenomenalna i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Warto jednak wybrać aplikację w wersji płatnej, gdyż dzięki niej można pobierać utwory i słuchać ich będąc w wersji online, zatem nie trzeba mieć włączonego Internetu, ani też korzystać z sieci WiFi, a więc nie musicie obawiać się, że streamingowanie będzie pobierać wam transfer.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.