MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy Porady

Streaming to szeroki wybór utworów online.

Korzystanie z serwisów streamingowych zapewnia szeroki wybór utworów, a jednocześnie jest naprawdę wygodne, wszak można tworzyć playlisty, pobierać muzykę, a nawet korzystać z nich będąc offline, zatem nie trzeba martwić się o swój transfer Internetu. Oczywiście wybór portali i aplikacji jest naprawdę szeroki. My dzisiaj przyjrzymy się kilku z nim.

Muzyka Google Play Music – to dobry wybór!

Na pewno na uwagę zasługuje Google Play Music, wszak oferuje on swoim użytkownikom naprawdę szeroki wybór muzyki, a przy tym jej jakość jest na dobrym poziomie i wynosi 320 kbps. Oczywiście jeżeli nie jesteście przekonania, to zawsze możecie na samym początku skorzystać z darmowej wersji. Z kolei cena za miesięczny abonament wynosi jedynie 19, 99 złotych, natomiast wybierając pakiet rodzinny cena jest niewiele wyższa i wynosi 29, 99 złotych, a przy tym może z niego korzystać maksymalnie sześć osób. Kolejną zaletą jest możliwość załadowania aż 50 tysięcy plików z dysku i słuchanie ich będąc offline.

Deezer Max – zasługuje na uwagę!

Kolejnym dobrym wyborem jest Deezer Max, który ma naprawdę doskonałą jakość dźwięku, która wynosi 1411 kbps. Oczywiście również w tym przypadku można skorzystać z darmowej wersji. Z kolei abonament wynosi jedyne 19, 99 złotych zatem niewiele. Można także wybrać pakiet rodzinny za 29, 99 złotych, ten także dedykowany jest maksymalnie dla sześciu osób. Występuje jeszcze abonament za 39, 99 złotych, gdzie jakość dźwięku jest jeszcze lepsza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.