MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Porady

Streamingowanie muzyki jest świetnym wyborem.

Nie od dziś wiadomo, że streamingowanie muzyki jest świetnym wyborem, wszak korzystając z aplikacji mamy dostęp do szerokiej bazy utworów. Możemy mieć jednak problem jaką aplikację czy też portal wybrać. Dzisiaj przyjrzymy się Spotlify, który od lat cieszy się bardzo dużą popularnością. Ale w czym tkwi jej sekret?

Spotify- ogromy wybór utworów

Szwedzka firma odpowiada za sukces Spotlify. Przede wszystkim Spotlify mają ponad 200 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Jednocześnie wiele z użytkowników ma wykupiony płatny abonament. Na samym początku warto zauważyć, że mamy do wyboru bardzo dużą ilość utworów, ale możemy także tworzyć playlisty oraz je udostępniać. Dodatkowo aplikacja jest bardzo dopracowana i jednocześnie dostępna na wiele platform. Kolejną zaletą są podcasty.

Można oczywiście skorzystać z wersji darmowej, jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że posiada ona reklamy, jednak zyskuje się też dostęp do aż 40 milionów piosenek. Można także słuchać muzyki w wersji offline, jednak wtedy konieczne jest pobranie utworów do pamięci smartphona, który posiada aktywną subskrypcję premium. Spotlify oferuje także zniżki na studentów, ale i dla rodzin.

Każdy użytkownik może słuchać zarówno nowych utworów, jak i tych starszych. Oczywiście trzeba jeszcze wspomnieć o rozbudowane opcji społecznościowej. Serwis można powiązać z kontem na facebooku. Dodatkowo można dzielić się playlistami ze znajomymi czy też udostępniać utwory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.