MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Porady

Wygodne słuchanie muzyki na smartfonie.

Słuchanie muzyki na swoim smartphonie niewątpliwie jest bardzo wygodne. Ale tutaj pojawia się problem, a mianowicie jaką aplikacje wybrać. Wszak wybór jest ogromny. Niewątpliwie ciekawą propozycją jest Amazon Music Unlimited, który zdobywa coraz większa ilość zadowolonych użytkowników. Co warto wiedzieć o tej apce i czy warto się na nią zdecydować? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć.

Amazon Music Unlimited- dobry wybór dla wymagających

Amazon Music Unlimited jest stosunkowo nowym graczem na rynku streamingowym, wszak działa dopiero on 2016 roku, ale jak na te kilka lat cieszy się już olbrzymią popularnością. Na pewno dużą zaletą jest bardzo wygodna w użytkowaniu przeglądarka i łatwy w obsłudze interface. Aplikacja sprawnie działa zarówno na iOs, ale również na Androidzie. Na pewno pozytywem jego serwisu jest fakt, że na podstawie naszej dotychczasowej historii przygotowuje dla nas specjalne playlisty, które jednocześnie są bardzo dokładne podobnie jak w konkurencyjnym Spotlify. Kolejną zaletą jest plan Echo. Również ceny są bardzo przystępne.
Klasyczny plan kosztuje jedynie 17 złotych w miesięcznym abonamencie, można także wybrać wersję za 8, 5 złotych, która dedykowana jest dla urządzeń Echo. Z kolei plan rodzinny dla sześciu osób kosztuje jedynie 25 złotych. Jeżeli nie jesteście jeszcze pewni czy chcecie wybrać właśnie ten portal to zawsze możecie skorzystać z darmowego okresu próbnego, który wynosi 30 dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.