MusicStream.pl

Wszystko o streamingu muzyki.

Dostawcy Porady

YoutTube vs. YouTube Music?

Jeszcze do niedawna większość osób słuchała głównie muzyki na Youtube. Owszem portal nadal cieszy się dużym uznaniem, ale jego twórcy idąc z duchem czasu oferują użytkownikom także YouTube Music. Jest to nowy serwis streamingowy google, który na pewno zasługuje na uwagę. Co warto o nim wiedzieć? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć.

Youtube Music – usługa dla najbardziej wymagających

Na YouTube Music przyszło użytkownikom z Polski trochę poczekać, jednak warto było wszak ten portal streamoingowy niewątpliwie jest świetnym wyborem. Abonament wynosi jedyne 19, 99 złotych, z kolei można także wybrać plan rodzinny za 29, 99 złotych miesięcznie. Jeżeli jednak zdecydujemy się dopłacić do 23, 99 zł. lub 35, 99 zł/ w planie rodzinnym dodatkowo otrzymujemy dostęp do YouTube Premium. Zatem wydaje się, że warto. Z tej aplikacji można korzystać na urządzeniach takich jak smartfony i tablety z iOS oraz Androidem, ale również w przeglądarce. Przede wszystkim Youtube oferuje naprawdę ogromny wybór różnych piosenek, ale także teledysków. Warto jeszcze wiedzieć, że jeżeli subskrybujecie kanał jakiegoś artysty to automatycznie będzie przypisany on do waszej biblioteczki. Przy pierwszym urochomieniu aplikacja utworzy naszą playlistę w oparciu o historię utworów, które do tej pory były przez nas najczęściej słuchane. Jednocześnie, aby mieć dostęp do muzyki nie trzeba być online, także słuchanie muzyki offline jest możliwe, a więc nie musicie obawiać się o transfer Internetu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Miłośnik nowych technologii. Uwiebia wertować publikacje w sieci, w celu wyszukiwania technologicznych perełek. Pasjonat muzyki elektronicznej.